Zabrali ze swoich telefonów komórkowych i rozmawialiśmy. Spiżowa zysk

Bratysława. Świetny bramkarz, niezawodne i doskonałe grono obronny. Według słowackiego hokeja są głównymi czynnikami, które doprowadziły ich do dvadsiatok Pucharu Świata na brązowy medal.

Budynek zespół przyczynił się także do prostego środka przewidzianego trenerów. Gracz przed każdym meczem zbierane telefonów komórkowych.

„Mamy przesłanych wszystko, co mieliśmy, tablety, telefony komórkowe…Kapitan i jego asystentów nas je wieczorem przed meczem wziął. Gdy dzień wolny, umieścić je z powrotem do nas, „mówi bramkarz Denis Godla.

” Dotarła do mundialu. Byliśmy tam, aby upewnić się, że skupiamy się na lodzie. Więc wzięliśmy również „doplnil.Utužilo do

” Telefony są dzisiaj ważnym człowiekiem jest nadal korzystali z nich coś zrobić.Kiedy mieliśmy ich kontynuacją artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € 1,80 € Zamówienie Zapisz w porównaniu abonamenty miesięczne z miesięczną subskrypcją € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone