Westbrook idzie. Oklahoma wygrać wygrać 20 triple-double w tym sezonie

Najlepszym strzelcem NBA Russell Westbrook zgarnął 36 punktów, 11 zbiórek i 10 asyst, co pomogło basketbalistům Oklahoma do zwycięstwa na polu Sacramento 122: 118-te Triple dwukrotnie zdobył gola i James Harden 22 punktów, 11 zbiórek i 11 asyst pomógł wygrać Houston na Brooklynie 137 112.

Westbrook na jej dwadzieścia triple-double w tym sezonie zagrał cztery z pięciu trojkových próbach, cztery razy wygrał piłka, ale zdobył siedem strat. Sacramento grał przeciwko wielkiej kolega i Westbrookův Enes Kanter, który zdobył 29 punktów i 12 zbiórek. Królowie domowe wystarczy 31 punktów, 11 zbiórek i siedem asyst DeMarcus Cousins.

Po dwie awarie są pokręcił Houston wspinać Brooklyn 137 112.Rakiety siódmy sezon przekroczył próg stu punktów już w trzecim kwartale i szóste trafienie więcej niż dwadzieścia trójek. Poza Harden zarządzane głównie Trevor Ariza, który opiekował się sześć z 21 trójek, a Houston zdobył 23 punktów. Jeszcze bardziej na punkcie drużyny zastępczej Eric Gordon

Los Angeles Lakers pokonali na korcie głównym do 97: 102. Detroit, który pomógł wygrać trzy koszyki róg. Po pierwsze, pod koniec pierwszej połowy bramkę po strzale z własnej połowie Andre Drummond.Trzeci kwartał zamknął twarde uderzenie z odbicia Isz Smith i 30 sekund przed końcem meczu trafił decydujący cios trojki na 99:95 Tobias Harris w Detroit ostatni drugi limit na atak.

gracze Memphis koszykówki niedawno pokonali Golden State w piątek oni dojrzewa w Houston, ale tym razem na podwórku ulegli Chicago 104: 108-ty Goście prowadzeni przez Doug McDermott, która poprawiła rekord życiowy na 31 punktów. Zwierzęta nie ma wystarczającej liczby 28 punktów, Mike Conleyho.

Wiele nieudanych występach doświadczony New York Knicks, którzy uzyskali w Toronto w drugiej minucie przyszedł kontuzjowanego Lance Thomase aw drugiej połowie spadła aż o 38 punktów. Raptors w trzeciej części pozwoliło gościom zdobyć tylko osiem punktów.W ostatniej części zastępców Knicks udało się odeprzeć zbliżającym się klęska, kiedy korektę końcową 101: 116-te Raptors pomógł zdobyć 23 punktów DeMar DeRozan. Najlepszym strzelcem był Carmelo Anthony Knicks z 18 punktów.

Atlanta przesadził swój dwór do Milwaukee 111 98. Poprowadził Hawks z 24 punktami Kent Bazemore, zdobył 20 punktów Mike Dunleavy, który niedawno przeniósł się do Atlanty z Cleveland. Dolarów wystarczającej Jannis Antetokunmpa 33 punktów

– Atlanta Milwaukee 111. 98, Brooklyn – Houston 112: 137, Dallas – Minnesota 98:87, Lakers – Detroit, 97: 102, Memphis – Chicago, 104: 108, Sacramento – Oklahoma City 118: 122, Toronto – New York 116: sto pierwsza