Słowacy za granicą – Goły Štetinu, Sestak Rusnáka

Bratysława. Spektakle Podsumowanie słowaccy piłkarze w rozgrywkach międzynarodowych (od 23 do 25 października 2015): angielski

I. Liga – Round 10:

Liverpool FC – Southampton 1: 1 – Martin Škrtel (Liverpool) wypełniony cały pojedynek. Włochy

I. Pro – Round 9:

Fiorentina – Roma 1: 2 – Norbert Gyömbér (Rzym) przeprowadzono od 89 min.

AC Mediolan – Sassuolo 2: 1 – Juraj Kucka (Mediolan) przeprowadzono w ciągu 70 minut.

Chievo – Neapol 0 1 – Marek Hamšík (Napoli) przeprowadza się w ciągu 77 minut.

Sampdoria Janov Werona – 4: 1 – David Ivan (Sampdoria) przeprowadzono z 75 minut.

ii. Pro – Round 9:

Livorno – Modena 2: 0 – Tomáš Vestenický (Modena) odtwarzane.

Ternana – Perugia 0: 1 – Martin Valjent (Ternana) spacer. NIEMCY

I. League – 10etap:

Darmstadt – Wolfsburg, 1: 0 – Mediolan Ivana (Darmstadt) odtwarzania.

Bayern Monachium – 1. FC Koln 4: 0 – Dušan Švento ocena wykonywana przez 75 minut w

Ingolstadt – Hertha 1: 0 – Peter Pekarík (Hertha) odtwarzania.

ii. Liga – Round 12:

Fürth – 1860 Monachium 1: 0 – Vladimír Kováč (1860 Monachium) nie grać.

Karlsruhe – Kaiserslautern 2: 0 – Róbert Pich (Kaiserslautern) odtwarzania.

St. Pauli – Freiburg 1: 0 – Karim Guéde (Freiburg) spacer.

Duisburg – Nurnberg 0: 0 – Jakub Sylvestr (NUE) odtwarzania. Czeska

I. Liga – około 11

Slavia Praga – Olomouc 0 2 – Tomáš Malec zawodnik Juraj Halenár (zarówno Olomouc) odtwarzane od 6 minut.

Zlin – Teplice 1: 2 – Róbert Matejov przeprowadzono w 63.min Ladislav Benčík (zarówno Zlín) odległości.

Ostrava – Pribram 0: 2 – Jaroslav Machovec i Patrik Mišák grał cały pojedynek, Richard Lásik grał w 76 minucie Karol Mondek (wszystkie Ostrava) nie grać. Tomáš Hájovský (Pribram) nie grać.

młode Bolesław – Slovacko 4: 1 – Róbert Veselovský (Młody Bolesław) złowionych. Juraj Chvátal grać pojedynek, Tomas kosze Patrik Šimko i Juraj Semanko (wszystkie Slovacko) na pokład.

Jablonec – Dukla 3: 3 – Ján Greguš (Jablonec) odtwarzania. Lukáš Štetina i Jakub Považanec zagrał cały mecz, zdobył włosia. Róbert grał od 89. Kovalmin, Martin Chudý (wszystkie Dukla) spacer.

Brno – Pilzno 1: 0 – Miroslav Lacko Keresteš i Matthew otrzymał pełną pojedynku, Tomáš Brigant grał w 76 minucie Martin Chrien (wszystkie Brno) spacer. Matúš Kozáčik Michał Ďuriš odtwarzane cały mecz, Patrik Hrošovský (wszystkie Plzeň) odtwarzane w 76 minut. Kozáčik faulu zarezerwowane.

Jihlava – Liberec 1: 1 – Vladimír Kukoľ odtwarzane przez 79 minut, Peter Šulek trwało 63 minut Matúš Marcinem Matej Rakovan (wszystkie Jihlava) pokład. Lukáš Hroššo i Michał Obročník zawodnik Marek Bakoš (wszystkie Liberec) odgrywaną przez 58 minut.

Sparta Praga – Bohemians 1905 Praha 3: 0 – Michal Breznaník (Sparta) spacer. Martin Cseh i Lukáš Pauschek zawodnik Matúš Mikuš (wszystkie Bohemians 1905) grał w 68 min. BELGIA

I. League – 12etap:

Westerlo – Lokeren 1: 2 – Branislav Niňaj (Lokeren) przeprowadzono z 88 minut. POLSKA

I. Liga – Round 13:

Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 1: 0 – Matúš Putnocký (Chorzów) grał cały pojedynek. Peter Grajciar (Wrocław) nie grać.

Białystok – Wisła Kraków 1: 4 – Martin Baran (Bialystok) odtwarzania.

Kraków Kraków – Szczecina 4: 1 – Erik Jendrišek (Kraków) przeprowadza się w ciągu 78 minut.

Lubin – Łęczna 0 0 – Ľubomír Guldan zakończył cały mecz i otrzymał żółtą kartkę od Ján Vlasko grał w 63 minucie Martin Poláček (Lubin) wszystkie złowione.Lukáš Bielák (Łęczna) udział w meczu.

Gliwice – Kielce 0: 1 – Dobrivoj Rusov nie złapać, Patrik Mráz (zarówno Gliwice) grał cały mecz i otrzymał żółtą kartkę.

Nieciecza – Gdańsk 0: 1 – Pavol Staňo zawodnik Martin Juhar ukończył pierwszej połowie, Dalibor Pleva (wszystkie Nieciecza) do odegrania. Lukáš Haraslín (Gdańsk) spacer.

Legia Warszawa – Lech Poznań 0: 1 – Dušan Kuciak grał cały pojedynek, Ondrej Duda (obaj Legia) do odegrania. Grecja

I. Liga – Round 8:

AEK Ateny – Iraklis Saloniki 5: 1 – Dušan Perniš (Iraklis) grał cały pojedynek.

PAOK Saloniki – Panathinaikos 3: 1 – Erik Sabo grał w 71 minucie Róbert Mak (zarówno PAOK) wypełniony całą grę i dostał żółtą kartkę.

Panthrakikos – Xanthi 0 0 – Pavol Farkaš (Xanthi) odtwarzania.Węgry

Diósgyőr – Ferencvaros 0: 2 – Stanislav Šesták (FTC) grał w 73 minut i zdobył gola.

Békéscsaba – Paks 2: 3 – Ľuboš Ilizi (Békéscsaba) złowionych. Peter Molnár (Paks) grał cały mecz. HOLANDIA

I. Liga – okrągły 10

Tilburg – z boiska 2: 2 – Adam Nemec (Tilburg) odtwarzane przez 65 minut.

Nijmegen – Groningen 1: 1 – Albert Rusnák (Groningen) grać dalej i strzelił. Słowenia

I. League – 15. runda:

Zavrč – Celje 0: 1 – Pavol Bajza (Zavrč) grał cały pojedynek. Dania

Nordsjaelland – Aalborg 3 0 – Stanislav Lobotka (Nordsjaelland) grał w 74 minut i otrzymał żółtą kartkę.

Viborg – Esbjerg 4: 2 – Martin Dúbravka (Esbjerg) grał cały mecz. Angielski

I. League – 13rower:

Levski Sofia – Warna 1: 0 – Roman Procházka (Levski) wypełniony cały mecz i otrzymał żółtą kartkę. Turcja