Slovan w Rydze utracone po rzutach karnych 0: 1

Decydującym sam. nalot okazało videll.

Kary: 7: 6 do 2 minut, a gra mocy rozcieńczenie: 0: 0, ustalono: Belov, Vasiliev – Aľošin, S. Morozow (wszystkie RU)., 3480 widzów.

hokeistów Slovan wygrał mecz na lodzie punktu Dinamo Riga po przegranym 0: 1 po rzutach karnych.

hokeistów obu zespołów w regulaminowym czasie stworzył kilka dobrych okazji na zdobycie gola, ale bramkarz Jakub Sedláček i Johan Backlund wielki Zapisz przeniesione i zachował czyste konto. Rozszerzenie poszedł polu karnym domu bek Milan Jurčina ale jagnięta Nedorost lub TICAR nie wykorzystać swoje szanse. Z drugiej strony, uderzył tylko laskę dla Bukarts i seria przyszedł Shootout.W nich udało się tylko videll i zorganizować Rizana dodatkowy punkt.

Bratislavans tym sezonie z Dinamo Ryga straciła pierwsze punkty w dwóch poprzednich meczach wzajemnych wygrał 5: 1 u siebie i 4: 1 na Łotwie.

Slovan ma po czwartku na swoim koncie 38 punktów (Wynik: 65:74) oraz w tabeli Konferencji Zachodniej należy do niego 9 miejsce. Dinamo Ryga jest notowana na trzynastym szczebel z zyskiem 34 punktów.

Najbliższe Slovan jest obecny na wtorek, 25 listopada 2014 roku o godzinie 19.00 w domu przed Lokomotiw Jarosław.

Slovan TICAR szerokości.Ryga panowały.

Riga przed 1: 0 – Linus Videll podane.

Slovan Netík – nie

W Rigu Daržins – nie

Zaczyna Slovan – Štefan Ružička dał

Zwycięzca decydują się nalotów.

W ciągu pierwszych pięciu minut, nawet nie jeden zespół ma duże szanse. W piątej minucie Ryga odgrywa power play. Na polu karnym do gry wysokim przyklejania Martin Štajnoch

Ryga. Trener hokeistów Slovan Bratysława Petri Matikainen zdecydował na czwartkowym Kontinental Hockey League pojedynku przeciwko Dina Rydze (od 18.30) nie zmienia się zwycięskiej aranżacji porównaniu walkę z Mytishchi Atlanty.Do CV netto Johan Backlund, który obejmie tył Jaroslav Janus.

Pierwszy obrony zagrają Vladimír Mihálik Michael Sersen, Ivan Baranka przechodzi obok Jána Brejčáka i Jonathan Sigalet będą jeździć w parach z Martinem Štajnochom. Siódma okazują Patrik Luža to ponownie.

Najbardziej wydajne gracz Slovan Ladislav Nagy będzie dążyć do dalszych punktów słoweńskich hokeistów Rokom TICAR i Zigo Jeglič.

przez dwa punkty i strzelec zwycięskiej bramki w poprzednim meczu Štefan Ružička stworzyć przestępstwa z Vaclavem Nedorost i Tomáš Netík.

Michal Vondrka będą jeździć w trzecim ataku z Tomasem surowego i Milan Bartovič. Czwarty atak zagra w składzie Tomáš Rachůnek Bliznak Mario, Mário Lunter.