PAOK w odwecie Trnava niepokornych, ale Kontynuuj mimo Grecy

YC: Gressak, Halilovic, Toth Sabo – Tzavellas, Pełka Olsen

RC: 67 Skondras (PAOK) wykluczyć: Welz (Nem.), 3555 widzowie

/ pierwszy mecz 0: 1 w fazie playoff PAOK przodu /

Złoto Moravec. Piłkarze Spartak Trnava wiązanej w czwartkowym rewanżu trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej UEFA 2015/16 z PAOK Saloniki 1: 1 Zlate Moravce.

podopieczni trenera Juraja Jarábka tak nenapodobnili zeszłoroczny playoff i EL po przegranym 0: 1 w pierwszym meczu zakończonym w Grecji.

Liczba krajowy rzeczywiście dostał prowadzenie z rzutu karnego Erik Sabo 35 minucie, ale w 49.Dimitris Konstantinidis minucie.

PAOK i przedstawiciel słowacki Róbert Makom, który grał cały mecz i spalone dwa wyraźne szanse na awans do playoff EL.

Zaczęło się wysokim tempie i dużym cieple. Najpierw był ostrożny po obu stronach, ale stopniowo zwiedzający dostaje więcej do gry.

Już w 11 minucie, kiedy poszedł sam do Kamenára Mak, ale gola nie wykorzystał szansy.

PAOK kontynuowano atak i lepiej łączny wynik do przebiegu i Mystakidis i Pełka, ale czas, aby pasowały do ​​sieci Kamenárová.

Trnava próbuje zdominować środek pola, ale jego bardzo udany. Ale w 34.minute faule szwedzki bramkarz Olsen Saba i nakazał sama kara nie jest mylone zanieczyszczona.

konta związane z podwójną nagłówek, zaczynając od początku. Pod koniec połowy goście jeszcze przybyć w jeden wielki przypadek, ale fortuna znów stanął na boku „anioł”, gdy strzał kolega striked tylko Mystadikisa.

akcie drugim wszedł aktywne Grecji i korzystał z nich w 49. minucie, gdy przekrój z lewej sieci záhlavíčko blisko Rzecznik KONSTANTINIDIS.

54thminuty, znowu biegł sam na Kamenára Mak, ale wahał się długo i wreszcie po prostu nabrać Trnava nogami bramkarza.

Dwie minuty poszedł w PAOK separatystycznego dwa do jednego, ale Pełka neprihral Makov, próbował lob, ale po prostu brakowało lewy słupek.

W 67 minucie sędzia niemiecki Tobias Welz bezkompromisowo wykluczyć odwiedzenie obrońca Skondrasa że niepotrzebnie kopnął przeciwnika w narożniku 16 domu.

power play następnie próbował Halilovic, ale jego strzał Olsen oswojone. W 75 minucie zawodnik Drużyna gospodarzy wygrywając zburzyć Mikovića, ale jego strzał gości Obrony zblokovala.

Wreszcie, PAOK pomysłowo postráži i można cieszyć się proces.