Hokeista udało jeden dzień, aby zagrać dwa mecze

Los Angeles. Hokeista Rocco Grimaldi grał we wtorek dwa mecze w konkursach zagranicznych w miejscach, które są rozmieszczone 1.350 mil. Jedynym rozczarowaniem dla Amerykanina jest to, że nie udało mu się wygrać dwa pojedynki. Grimaldi wziął rano dla rolnictwa San Antonio Rampage na wygranie walki z AHL Oklahoma City Barons.

Pojedynek wysłany na bramkę przeciwnika trzy strzały. Jeszcze w trakcie spotkania nauczył się zawodu w pierwszym zespole Florida Panthers NHL gra na lodzie z Los Angeles Kings. Młody grał cztery mecze i trzy dziennie

Zespół Panthers zastąpił chorego Aleksandra Barkova, Ice spędził 10:36 min. „Czułam się całkiem dobrze. Kiedy dorastałem, grałem dwa, trzy i cztery mecze dziennie. Wiem, że to trochę inaczej, ale byłem psychicznie przygotowany.Moje ciało ma problemu „, przyznał się do ESPN Grimaldi.

W sporcie zawodowym nie jest to pierwszy raz, gdy gracz dołączył dwa pojedynki dziennie. Świadkowie i historyków natychmiast wyciągnął sprawę baseballowej MLB, gdy czwarty sierpnia 1982 udało się Joel Youngblood grać po wymianie New York Mets do meczu Montreal Expos dla obu klubów. od pierwszego wycofał się przedwcześnie do drugiego wskoczył na jego przebiegu, a oba udało się nagrać hit. Gra w AHL lub nedohr

dwadzieścia jeden lat stary włączona Grimaldi AHL Program doubleheader. Rampage pokład pojedynku już o godzinie 10.30 po południu, w sali, na szkolnym kwoty.Przed trzeci okres został rozebrany i wraz z matką przeniósł się na lotnisko i poleciał do Los Angeles.

„Byłem pozostawiając wynik 3 2. Powiedziano mi, że nie mogę murawę.


Byłem trochę zaskoczony, ale też zaskoczony i zadowolony”, powiedział Grimaldi dla ESPN.

Pochodzący z Kalifornii Rossmoor wziął na swoim piątym meczu NHL. Floryda ulegli lód adwokat Stanley Cup 2: 5

„poleciałem prosto do Los Angeles. Dzisiaj był w Staples Center mama, tata i wielu przyjaciół. Moja mama była ze mną w San Antonio, oglądał mecz, a następnie zainstalować na tej samej płaszczyźnie. Stąd też uczęszczał doubleheader”. śmiech przez ESPN Grimaldi.

Wpis sponsoruje firma: www.pasjanauki.pl