Graňák zadebiutował w Linköping, miał minuska

Linköping. Hokej okazują Dominik Graňák czwartek przeszły pierwszy pojedynek w szwedzkim Linköping. Bek-lat, wstąpił do ligowym przeciwko Örebro Słowacki bramkarz Júliusa Hudáčka, krajowy triumfował 4: 3 po rzutach karnych. Pochodzący z Havířova strzelił jednego minuska gdy lód po raz pierwszy można było zobaczyć, że mecz w 16 minut.

Graňák oficjalne minut spotkania doszli do siódmej pozycji okazują i nie dostać się do wszelkich prób strzału.

wicemistrzyni świata w Helsinkach w 2012 roku powrócił do Szwecji, po ponad czterech lat w roku 2009/2010 pracował w Rogle. Dla Graňák był to pierwszy pojedynek w tym sezonie, który wcześniej grał na problemy zdrowotne.

Graňák z Linköping zgodził się na kontrakt do końca sezonu na początku listopadaZespół dołączył ostatni wtorek w Pradze, gdzie szwedzki zespół wygrywając pierwszy mecz odbył osiem Ligi Mistrzów ze Spartą. W tym tygodniu odwet urodził się remisem 2: 2 i Linköping naprzód oktet wśród najlepszych klubów na „starym kontynencie”.

Graňák grał przez ostatnie cztery lata w Dinamo Moskwa, opracowany wśród najlepszych obrońców Kontinental Hockey League i dwukrotnie zdobył Puchar Gagarin z klubu.

„miałem cztery interesujące roku w Rosji. Powodziło nam i dwukrotnie dostaliśmy Puchar Gagarina. Było to znacznie różni się konkurencja, że ​​czeka mnie teraz. To było bardzo trudne, aby przyzwyczaić się do Moskwy i znać swoje tam na relaks [Droga szkolenia trwał w ruchu lokalnego przez długi czas, a po powrocie do domu był prawie wieczór. Tęskniłem szwedzkiego spokój. Teraz nie mogę się doczekać, aby mniej stresujące życie, naprawdę potrzebowałem świeżego powietrza „, przyznał Graňák portal Corren.se.

Przed przyjazdem do Rosji był uczeń Dukla Trencin wiele lat w Slavia Praga, przywdział koszulki szwedzkich Zespół Färjestad BK i Rögle. W kwietniu przeszedł ramię chirurgia, problemy zdrowotne, a szczególnie bóle kręgosłupa mu ograniczony w całym poprzednim sezonie. Dlatego zdecydował się w stu procentach w porządku i nowy rok rozpoczyna się dopiero w momencie, gdy będzie on zdrowy.

na problemy pojawiły się również na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi z lutego 2014 r. „to był ciężki cios.Co najważniejsze jednak, że było to, że nie był pochopny w powrocie i był w stu procentach rację. Nie mam ochoty w ogóle na następny sezon, w którym mógłbym grać tylko do osiemdziesięciu procent. To frustrujące, „powiedział Graňák.